MŽ a SŽ Turnaj Bled, Slovinsko

Mohlo by se vám líbit...

6 komentářů

 1. Bača napsal:

  Nominace:
  MŽ: Jurečka, Hračová Barča, Čopák, Gratzer, Nazad, Seidl, Hofman, Fasner, Žovinec, Černý, Smékal, Petržela, Zatloukal, Pekr, Andrle
  SŽ: Přecechtěl, Ott, Plachý, Grulich, Ungr, Fibigr, Drábek, Čermák, Řepa, Ševčík, Vaňourek, Bartoněk, Hanák, Kršík, Milata, Handl (všichni HC Vítkovice)

  Z rodičů se mi zatím nahlásili: Gratzer, Petržela, Černý, Smékal 2x, Hanák, Přecechtělová, Ševčík, Pekr 3x, Jurečka 2x, Kršík, Ungrová Barča, zbývá ještě 1 místo…aktualizováno 3.4 v 15:58

 2. Daniel Šišma napsal:

  Dobry den Šišma hlási 2 +1. Díky

 3. Bača napsal:

  1/Prosím rodiče o kontrolu, zda je se všemi počítáno resp. jestli si to někdo nerozmyslel.
  2/ Cena za hráče je 5 900 CZK, rodiče 4 300 CZK. Pokud nás pojede méně, může to mít vliv na rozpočítané náklady na dopravu. V ceně je doprava tam a zpět, rozpočítané náklady na startovné, plná penze, ubytování. Uhraďte prosím tak, aby do středy peníze dorazily na účet č. 670100-2213129480/6210, abych měl čas směnit za EUR.
  4/ Ve čtvrtek ráno ještě budeme mít trénink a po tréninku pojedeme přímo do Bledu. Trénink je ve Vyškově 7,45-8.45. Cena ledu ve Vyškově 1800 CZk a bude rozpočítána na hráče na ledě. Z Uničova na trénink pojedeme autobusem (jiným než do Bledu), odjezd je v 6.00 z Uničova od zimáku, který se ihned po tréninku bude vracet s 2009 a 2010 zpět do Uničova, takže uničovští rodiče se mohou dopravit do Vyškova s hráči busem. Cena dopravy busem z Uničova do Vyškova je 160km x 25CZK/počet pasažérů.
  5/ Od 9.15 máme ve Vyškově na zimáku objednanou snídani (cena snídaně je 75,-CZK). Restaurace bude pro rodiče otevřena od 8.00.
  6/ Autobus do Bledu bude přistaven na 10.30 odjezd z Vyškova od zimáku. Pojede z Prostějova, kde sídlí firma. Na cestě z turnaje, v neděli budeme zastavovat mj. v Prostějově, Olomouci a Uničově.
  7/ Ve Slovinsku kluci začínají večeří, rodiče až snídaní, takže s tím prosím počítejte.
  8/ Nezapomeňte na cestovní pojištění s krytím rizikových sportů, kdyby se někomu něco stalo ať to nestojí hromady peněz navíc. Doporučuji Allianz, je sice o pár korun dražší, ale je to značka, na kterou se lze spolehnout. Sjednáte on line, ale to umí dnes každá pojišťovna.
  9/ Nezapomeňte rovněž na nějaký doklad totožnosti dětí(pas nebo občanka).

 4. Bača napsal:

  Přidáno rozlosování

 5. Bača napsal:

  Vážení rodiče. tomuto jsem se chtěl za každou cenu vyhnout, ale bohužel. Někteří původně objednaní nejedou, někdo onemocněl, někomu se nelíbila role v týmu. Kalkulaci jsem dělal natěsno bez rezervy. Všechny tyto vlivy vč. navýšení ceny EUR (platil jsem dnes převodem zálohu na ubytování za kurz 26,5) proti minulému týdnu, kdy jsem kupoval za 25,1) znamenají navýšení ceny pro hráče i doprovod o 250 CZK. Cena na hráče je tedy 6 150 a cena pro rodiče 4 550 CZK. Rozdíl budu vybírat v hotovosti v autobuse. Omlouvám se všem, není to postaveno jako byznys, tudíž v kalkulaci žádné rezervy nebyly.

 6. Bača napsal:

  Prosím ještě o zaslání sms s datem narození, číslem pasu nebo občanky. 603 491235… díky

Napsat komentář