SŽ Steel Bulls Cup Dunajváros

Mohlo by se vám líbit...

5 komentářů

 1. Bača napsal:

  Kdyby někdo z dospělých chtěl zajistit ubytování a stravu s týmem, ozvěte se mi obratem. Zítra musíme nahlásit požadavky na ubytování a stravu. Díky CM

 2. Bača napsal:

  Nominace: Přecechtěl, Ott, Plachý, Ševčík, Řepa, Drábek, Polzer, Vaňourek, Hračová B., Florýk, Bartoněk, Čermák, Nazad, Seidl, Hofman, Fasner
  Doposud nahlášení rodiče: Florýková, Ševčíková, Přecechtělová, Bartoněk-ová? prosím dejte mi vědět, jestli pojedete a jestli chcete zajistit ubytko+stravu s týmem.
  pojedeme 2 objednanými dodávkami, ty musíme přednostně naplnit. Chtěl bych, aby hráči jeli dodávkami spolu, nicméně lze to namíchat i jinak např. že by jeli v každé dodávce 2 dospělí.

 3. Bača napsal:

  Cena na hráče je 3200 CZK (platí pro 13+2), je v tom doprava dodávkami, ubytování, plná penze a podíl na startovném. Ubytování s plnou penzí pro rodiče je za 2000… prosím o úhradu nejpozději ve čtvrtek ráno na tréninku ve Vyškově, nebo na účet 670100-2213129480/6210 tak, aby tam do čtvrtka byly. Musím je vyměnit na EURa a v pátek to už nestihnu. Do zprávy pro příjemce uveďte jméno hráče. Potřebuji ještě jednoho řidiče dodávky a pokud Mára Hofman nebude zdravý, což nikdo nevíme, tak bude i volné jedno místo. Z dospělých zajišťuji ubytování a stravu pro výše uvedené, shodou okolností jen, dámy.
  řidič by byl… a Mára nebude

 4. Bača napsal:

  Po započtení příjmů z domácího turnaje je cena na hráče 2200,-. Prosím předat cash ve čtvrtek ve Vyškově nebo zaslat na výše uvedený účet tak, aby tam peníze ve čtvrtek byly připsány.

 5. Bača napsal:

  Odjezd v 6.00 od zimáku. Stavíme v 6.20 Globus, následně Vrbátky, Rousínov.

Napsat komentář