Náklady na hráče cca. 1500,- (ubytování, startovné, 2x oběd, 2x večeře)

To nejede dodávka? Na druhou stranu republiky by to bylo fajn, ne?

3. Bača napsal:

Nominace: Přecechtěl, Hračová, Polýnek, Fibigr, Ungr, Šenk, Kotlán, Unzeitig, Grulich, Florýk, Bartoněk, Čermák, Drábek.
    dodávka jede.
    Turnaj je za odměnu za celou sezónu, za odvedenou tréninkovou píli. Tým bude ještě posílen jedním nebo dvěma hráči protože jet tam s polovinou kluků o rok mladších si nemůžeme dovolit.

3.4 a 5.4 pojedeme ráno na trénink na ledě do Vyškova, dodávkou. 6,30-7.30 bude led, odjezd 5.20 od zimáku, tak aby kluci byli na 2.hodinu ve škole. Náklady na led a dopravu 200,- kč na hráče

4. Katerina Přecechtělová napsal:

Ahoj,chci se zeptat,kde bude ubytování?

5. Michal H. napsal:

Zdravím všechny, ubytování je zajištěno pouze pro hráče.

6. Kateřina Přecechtělová napsal:

A kde to ubytování je ?Ať máme představu……díky

7. Bača napsal:

Pozor změna propozic po odhlášení se Plzně. V sobotu hrajeme už 10:45, proto pojedeme už v pátek. Dodávka odjezd v 16:00 od zimáku. Zbývá ještě 5 míst v dodávce (Anežka, Kristián, Grulda).

8. Bača napsal:

Všeobecná a technická ustanovení turnaje
    hráčů ročníku 2005 v ledním hokeji

1. Pořadatel: HC Litvínov, sportovní spolek
    technické provedení zajišťuje HC Litvínov (sportovní spolek)
    2. Datum: 07. – 08. dubna 2018
    3. Místo: Zimní stadion Ivana Hlinky Litvínov, 2. ledová plocha (spodní)
    4. Ředitel turnaje: Chovanec Josef
    Mob: 606 923 404 E-mail: chovanec00@seznam.cz
    Org. pracovník: Němec Zdeněk
    Mob: 777 161 526 E-mail: zdeneknemec.16@seznam.cz
    5. Podmínka účasti: Závazné potvrzení účasti ze strany Vašeho klubu e-mailem
    řediteli turnaje nejpozději do 15.03.2018.
    6. Účastníci turnaje: HC Litvínov
    HC Slavia Praha
    HC Orlíci Uničov
    Bílí Tygři Liberec
    7. Rozlosování: Bylo provedeno s přihlédnutím k vzdálenostem přihlášených družstev a je zasláno účastníkům turnaje s propozicemi .
    8. Úhrada: Vedoucí jednotlivých družstev zaplatí řediteli turnaje nevratný vklad 5.000,-Kč při příjezdu .Všechna přihlášená družstva v turnaji startují na náklady svých klubů. Pořadatel hradí náklady na ledovou plochu, rozhodčí a ceny.
    9. Kancelář turnaje: Zimní stadion – 2. ledová plocha – I. patro, salonek VIP (vedle světelné tabule)
    10. Předpis: Hraje se podle platných pravidel a směrnic ČSLH pro danou věkovou kategorii a těchto propozic (rozpisu).
    11. Startují: Hráči narození v roce 2005 a mladší, dívky ročníku 2003 a mladší . Vedoucí jednotlivých družstev zašlou soupisku týmu v zápise o utkání na e-mail zdeneknemec.16@seznam.cz nejpozději do 05.04.2018 případné změny je nutné hlásit operativně.
    12. Časový pořad: Turnaj bude zahájen v sobotu 07.04. v 9:00 hod. hodin prvním utkáním. Dále bude pokračovat podle časového rozpisu, který je přílohou těchto propozic.
    13. Hrací doba: Utkání v sobotu a semifinále v neděli se hrají 2 x 20 minut čistého času , v případě nerozhodného výsledku ihned následuje 5 min. prodloužení 3-3 a když se nerozhodne 3 samostatné nájezdy obou týmů ( různý hráči ), případně , dále pak střídavě do rozhodnutí ( mohou jet už stejný hráči ) . V neděli finále a zápas o 3.místo se budou hrát 3×15 minut čistého času . Po každém ukončeném zápase , i když skončí po nájezdech , budou následovat 3 samostatné nájezdy o další bod do tabulky . Tyto nájezdy pojedou vždy jiný hráči . tzn , že hráči , kteří pojedou po prvním utkání nájezdy do dalších nájezdů po utkání už nebudou nominováni . Chceme dát šanci co největšímu počtu exekutorů ( toto platí jen v sobotu ) . Tresty 2,5,10 minut.
    Rozbruslení bude vždy cca 10 minut před začátkem utkání.
    Úprava ledu po každém zápase , přestávka mezi třetinami 3 minuty .
    14. Systém hodnocení: vítězství 3 body, vítězství na nájezdy 2 body, prohra na nájezdy 1 bod , prohra 0 bodů.
    5. los
    15. Rozhodčí: Delegaci rozhodčích zajistí OKR ČSLH, pan Miroslav Petružálek.
    16. Zdravotní služba: Zajišťuje pořadatel turnaje
    17. Námitky: Veškeré námitky je možné podat písemně nebo ústně, nejpozději 10 minut po skončení utkání k rukám ředitele turnaje a přiložit vklad 1 000,- Kč. V případě, že organizační výbor (ředitel, vedoucí rozhodčích, zástupce jednoho z družstev) uzná protest za oprávněný, vklad se vrátí.
    18. Vedoucí a trenéři jednotlivých družstev jsou povinni dodržovat zásady sportovní morálky a slušného chování svých družstev, zodpovídají za pořádek a předání kabin včetně dodržování časového rozvrhu. Záloha za kabinu je 500kč , která bude vrácena v případě uklizené a nepoškozené kabiny .
    19. Možnost stravování: obědy je možné domluvit v restauraci NORTH na zimním stadionu . Cena je cca. 120kč ( polévka , hlavní jídlo , nápoj ) . Stravování je nutné objednat , proto prosím o potvrzení zájmu a počtu .Po dobu turnaje bude otevřen bufet mezi stadiony . Pro vedení týmů bude připraveno občerstvení ve VIPU . V kabinách pro děti bude ovoce , balená voda , sušenky atd.
    20. Možnost ubytování :
    ZS Ivana Hlinky Litvínov – 250kč / osoba – možnost objednání snídaně 90kč/osoba kontakt : 774 149 910 , email: litvinovnorth@gmail.com http://www.thenorth.cz
    Hotel Loučky – 550 kč/osoba se snídaní , cca 10 minut pěšky od zimního stadionu kontakt : 725 316 434 , email : hotelloucky@gmail.com http://www.hotelloucky.cz
    20. Vyhlášení výsledků turnaje – proběhne hned po skončení závěrečného zápasu turnaje . Každý tým obdrží pohár a diplom . Týmy na 1.-3. místě medaile . Také bude vyhlášen nejšikovnější tým , tj . tým , který promění nejvíce pozápasových nájezdů . Dále bude vyhlášen nejlepší brankář , obránce , útočník a střelec turnaje . Po každém utkání budou vyhlášeni nejlepší hráči zápasu .
    21. Závěrečné ustanovení – Pořadatel si vyhrazuje právo změnit rozlosování, čas začátků utkání turnaje v případě neúčasti některého z přihlášených družstev či jiných závažných důvodů.