Mladší dorost poráží i Černé vlky

Mohlo by se vám líbit...

6 komentářů

 1. Pavel Rodič napsal:

  To musi Vitkovicky klub navazovat spolupraci s Uničovem? To nemuže mít takovy klub svoje béčko aby se jim vyhráli jejich odchovanci?Pokud vim na Ostravsku je dost šikovnych kluků a v blízském okolí. Asi je tu hold jiný zájem a kecy z výchovou vlastních odchovanců jsoj jenom kecy.Hokejj zdar .

 2. Petr Andrle napsal:

  Asi ne tak šikovných jak v Uničově.

 3. Bača napsal:

  Který myslíte ročník? Garantuji Vám, že všichni šikovní hrají v Třinci, Havířově, Vítkovicích a Porubě ELMD. A aby ji mohli vůbec hrát, tak museli min. 30% hráčů přivést z jiného regionu. Podívejte se na soupisku takového Havířova, Třince, kolik místních tam je v sestavě. Takže asi úplně nelze souhlasit s tím, co výše uvádíte. Proč by měl vrcholový klub jako Vítkovice měl zabezpečovat zábavu bandě kluků, kteří do SŽ neprojevili dostatek vůle, píle nebo talentu? Na to jsou takové kluby jako třeba Uničov, které současně hledají, kam by upíchli své nadějné hráče na jejich sportovní cestě.

 4. Bača napsal:

  jen pro doplnění… na soupisce byli z Vítkovic 4 hráči, zbytek z Uničova…. Tihle 4 by asi sami nastoupit nemohli.

 5. Pavel Rodič napsal:

  Podivuje se pouze nad věci a to že Uničov nespolupracuje s kluby ve svem Olomouckém kraji kde snad maji taky zajem o vychovu talentované mládeže nebo snad né?Olomouc ma taky extraligový tým a kluky v kraji na tzv.tym B by určitě nebyl problem poskladat?Takže mi připadne divne hrače tahag napřič kraji.

 6. Petr Andrle napsal:

  Olomouc ELMD nehraje a s tím zájmem o výchovu talentované mládeže bych s Vámi v Olomouckém kraji docela polemizoval.Stačí si promluvit se zasvěcenými lidmi.

Napsat komentář