Odchody, příchody…

Mohlo by se vám líbit...

11 komentářů

 1. jan michalic napsal:

  Jeste jsi zapomel na Vildu.Ty tvoje blaboly to uz je na knizni vydani.Vsichni odchazi protoze za to muzou vlastne svou blbosti.Jen jestli neprevysuje ta tvoje.

 2. Bača napsal:

  Na Vildu jsem zapomněl. Tam to bylo trochu jinak. Tam jsem mu oznámil, ať už nechodí. Vážně si totiž myslím, že ti, co mají přebytek netalentu a současně neprojeví aspoň jistý pro hokej zápal, tak už v dorostu resp. starších žácích nemají co dělat.

 3. Věrka napsal:

  Vždycky za vše mohou rodiče………jak jinak 🙂

 4. Petr Andrle napsal:

  Vždycky ne ,ale z osmdesáti procent určitě. Já vozím kluky denně ze Šumperka a nechyběli na jediném tréninku a když je nemám jak odvézt tak prostě jedou vlakem sami a to Oliver má osm a nemá problém jet na trénink sám, takže to , že kluk není schopen jet na trénink z vesnice 7km je argument pro obhajobu vlastní neschopnosti.

 5. Věrka napsal:

  Raději se nebudu vyjadřovat……….taky chodíme pravidelně na trénink a za odměnu otvíráme vrátka………

 6. Petr Andrle napsal:

  To nevím jestli za odměnu , hlavně by si každý rodič měl určit priority , buď chci ,aby moje dítě mělo hokej jako koníček , pak nebudu řešit jestli občas otvírá vrátka a holt to musím skousnout že přednost dostanou to co to myslí vážně, nebo to dělal naplno,potom mu k tomu musím vytvořit podmínky a na to jen klubové tréninky nestačí a hlavně by každý rodič měl občas dojít na trénink podívat se jak na tom jeho dítě je v porovnání s ostatními stejně starými dětmi a ne dojít na zápas a říct ten můj zase nehraje trenér ho nemá rád a dělá to naschvál.

 7. Bača napsal:

  Já bych vliv rodičů na to, jestli to děcku půjde nebo nepůjde, ještě proti Petrovi zvýšil. Rodiče plně odpovídají za genetický základ a v největší míře za výchovu. A tím je dané v podstatě vše.

  Ale dále…

  Rodič rozhoduje o tom, jestli se hokej v rodině “žere” nebo “nežere”, jestli se v dítku vášeň k hokeji podporuje nebo naopak tlumí. Nikdo jiný než rodič nerozhoduje o tom, jestli se dítko na trénink občas vykašle nebo jestli se přitáhnou opratě a zajistí se plnění povinností vůči svému týmu, když se třeba zrovna nechce. Mimo to rodič rozhoduje, jestli se hráč bude na konci srpna připravovat s týmem nebo jestli místo společné přípravy pojede na dovolenou a celou dosavadní předsezónní přípravu tím odepíše. Pak je na ledě dlouhou dobu za blbce, protože dohnat to bývá nelehké a netrvá to týden. Za to může rodič, nikdo jiný.

  Individuální tréninky navíc? Jedině… doporučuji. Ale to je každého věc. Když někdo dělá navíc, zpravidla mu to jde lépe než tomu, co navíc nedělá. Tak je to s cizími jazyky i s hokejem. Samozřejmě jsou lumeni, co jim jazyky jdou samy i bez doučování. Je otázkou, když lumena doma nemám, jestli s tím něco chci dělat a dát tak dítku šanci lumenem být. Ale myslím, že by bohatě stačilo umožnit děcku (MŽ a starší) od 7. srpna do konce března být v týdnu každý den na ledě a být k dispozici o víkendech k zápasům.

 8. Věrka napsal:

  Dobrý trenér by si zase všimnul, že dítě třeba trénuje i jinak i když o tom nemluví a nepíše na všechny nádraží. Chyba, že umí pouze sledovat, kdy si dovolí jet na dovolenou. Ale je škoda se vůbec na toto téma bavit s někým, kdo všechno dělá nej.

 9. Petr Andrle napsal:

  Asi to trénování jinak není poznat .

 10. Bača napsal:

  Ale nedělá všechno nej. Zdaleka ne.

 11. Věrka napsal:

  Bravo….. tleskám, dva odborníci promluvili. Ježiš to chlapské ego je, ale svině, co pánové…… 🙂

Napsat komentář