Vánoční večírek MŽ a SŽ 2018

Mohlo by se vám líbit...

4 komentáře

 1. Ilča Drábková napsal:

  Ahojte,jak už psal Michal,večírek pro rodiče se uskuteční.Bylo by dobré nahlásit účast,Radka Petříková by byla ochotná udělat nám nějaké to jídlo,proto je potřeba vědět zhruba kolik nás bude. Jak už jsme zvyklí,kdo chce a může doneste klidně něco na zobání,pití si budeme každý platit sami. Na jídlo vyberu zálohu. Prosím kdo víte,že příjdete písněte mi na email a já zjistím kolik by stálo jídlo a pak dám vědět výši zálohy. Samozřejmě jste všichni srdečně zváni 🙂
  Můj email : ilca.drabkova@seznam.cz

 2. Pavel napsal:

  Ahoj.
  Bohuzel jiz mame sobotu obsazenou.

 3. Ilča Drábková napsal:

  Ahojte,budu vybírat na jídlo 200,- Kč stačí to jak přijdete v sobotu na akci. Bude kebab,který udělá Marian,jako na plese,Boža nám udělá řízky a bramborový salát,kdo chce jak už jsem psala v původní zprávě,doneste si něco ke kávě,nebo malinkého na zobání,myslím si,že toho budeme mít dost. Kteří se ještě nenahlásili a chtěli by přijít není problém. Těším se na vás všechny.
  Děkuji Ilča 🙂

 4. Marian napsal:

  Chtěl bych takto poděkovat Jardovi a Boženke za super jídlo a že se o nás tak pěkne starali,potom Pavlovi Gratzerovi a Martinovi Fasnerovi za hudobní vložku a všem ostatním za super naladu a pekný večer.

Napsat komentář