Mohlo by se vám líbit...

2 komentáře

1. Standa napsal:

Bližší informace pro turnaj v Šumperku.

Turnaj 2010 je organizovaný jako miniturnaj 3 klubů – Šumperk, Moravská Třebová a Uničov a týmy si to postupně rozdají ve fotbale, v minihokeji, hře na podélné hřiště a nakonec na celé hřiště 4-4.

Turnaj je organizovaný pro 12 hráčů+2 gólmany složené převážně z hráčů 2010, doplněné o slabší 2009 a hrát se bude jen tři kluby, bez velkých prostojů, a o půl čtvrté bude konec.

Hrát se bude následovně:
    8.30-10.00 – fotbal 4-4 (v tělocvičně vedle ZS) – každý s každým 30minut,
    10.45-12.00 – minihokej 3-3 na třech hřištích, každý klub dva vyrovnané týmy (lepší a slabší trojice) a hrát 4 utkání proti oběma týmům obou ostatních klubů po 16 minutách
    12.20-13.45 – na podélné hřiště 3-3, každý klub dva týmy (A a B), každý tým 2 utkání po 24 minutách proti A/B ostatních klubů
    14.00-15.30 – 4-4 na celé hřiště, každý klub proti každému na 30 minut hrubého času, s letmým střídáním po minutě (tři čtveřice dle výkonnosti od nejslabší).

Startovné jen na rozhodčí, zdravotníka a symbolické ceny (malé poháry, sladké odměny, bez medailí), 3000kč/klub.
    Stravování je individuální, možnost objednání pizzy.

Jelikož 2010 je málo a musíme postavit dvě mužstva počítám s pomocí některých 2009. (Patrik M., David Z., Jirka Š, Jarda Š.) s některými již předjednáno.

Standa

2. Standa napsal:

Nominace: Zapletal, Müller, Panáček, Axmann, Malinka, Šenk, Šimůnek, Salaj, Mánek, Bartoněk, Provaz, Skopal, Tetur, Cejchthaml, Zemanová

Sraz v 8:00 na ZS v Šumperku, začínáme hrát v 8:30.

Každý povinně věci do tělocvičny, vezměte si Orlická trička, kdo nemá tak žluté triko.

Přikládám propozice.

Šumperský multiturnaj hráčů 2009+10
    Termín konání: neděle 23.12.2018, 8:30-15:45
    Místo konání: zimní stadion v Šumperku, Žerotínova 55b
    Zúčastněné týmy: HK MD Šumperk, HC Orlíci Uničov, HC Slovan Moravská Třebová
    Startující hráči: Turnaje je určen pro hráče ročníků narození 2009 a 2010. Počet hráčů není nijak omezen, ideálně 12-14 hráčů, plus 2 brankáři.
    Systém turnaje: Multiturnaj tří klubů systémem každý s každým ve fotbale, minihokeji, hře na podélné hřiště a hře na celé hřiště. Zúčastněné týmy sbírají body za každé utkání, vítězí klub s největším celkovým počtem bodů. Při rovnosti bodů dvou týmů rozhoduje o vítězi vzájemná utkání (body celkem, poté případně skóre celkem).

Bodování jednotlivých sportů:
    Fotbal: výhra 2b, remíza 1b, prohra 0b
    Minihokej: výhra 1b, remíza 0,5b, prohra 0b
    Podélné hřiště: výhra 2b, remíza 1b, prohra 0b
    Hra na celé hřiště: výhra 3b, remíza 1,5b, prohra 0b

Základní pravidla:
    Fotbal: V tělocvičně na Tyršově stadionu vedle ZS, hraje se 4+1 na 1×30 minut hrubého času, střídání cca po minutě. Barvy triček: Šumperk modré, Moravská Třebová bílé, Uničov žluté. Za faul odevzdání míče, ve vyložené šanci penalta. Brankář může hrát rukama v brankovišti pro házenou, nehraje se na auty, neplatí pravidlo o malé domů, může vykopávat přes polovinu.
    Minihokej: 3-3 na třech plochách, každý tým 4 utkání na 1×16 minut hrubého času, střídání na sirénu po minutě. Každý klub postaví dva vyrovnané týmy po 6-8 hráčích a prostřídává pravidelně všechny hráče. Za evidentní fauly nájezd. Po gólech se nevhazuje, soupeř umožní rozehrávku.
    Podélné hřiště: 3-3 na dvou plochách, každý tým 2 utkání 1×24 minut hrubého času, střídání na sirénu po minutě. Každý klub rozdělí své hráče do dvou týmů dle výkonnosti (A lepší, B slabší). Za evidentní fauly nájezd. Po gólech se nevhazuje, soupeř umožní rozehrávku.
    Celé hřiště: 4-4, na 1×30 minut hrubého času, letmé střídání na sirénu po minutě, hraje se na offsidy (rozhodčí přeruší hru píšťalkou, buly), nehraje se na zakázané uvolnění, po gólu buly na polovině.

Startovné: Startovné za každý klub činí 2.500,- Kč. Splatné hotově na místě.
    Ceny: Každý tým obdrží pohár za 1.-3.místo, dále budou vyhlášeni nejužitečnější hráči jednotlivých klubů (určují si sami trenéři), kteří obdrží malou plaketu. Každý klub obdrží sladkou odměnu pro hráče.
    Stravování: vlastní, v provozu bude bufet na ZS.
    Zdravotní služba: Zajištěna pořadatelem.
    Kontaktní osoby: Radomír Čížek 605 556 524, radomir.cizek@seznam.cz
    Časový rozpis turnaje v samostatné příloze. Prosím soupeře, aby se na všechna utkání dostavili včas, pokud by turnaj nabral nečekaný skluz, utkání na celé hřiště budou zkrácena (po turnaji následuje utkání A mužstva).