Sraz Orlíků po letech

Mohlo by se vám líbit...

2 komentáře

  1. Bača napsal:

    Jen upřesňují drobnost, že v Uničově není pro starší kategorie soutěž. Třetí sezonu se u nás hraje liga dorostu, druhým rokem ve spolupráci s Vítkovicemi. Byl, je a bude naším cílem hrát všechny mládežnické kategorie a na poli “hokejové diplomacie” pro to děláme, myslím, maximum. 2003-ky byly beze zbytku na takové úrovni, že všechny mají potenciál na to hrát extraligu dorostu a taky ji všechny hrají. 2004-ky jsou na tom podobně. Všichni ti, kteří podstoupili tréninkový a zápasový program Orlíků a současně u hokeje vydrželi, hrají už jako prvoročáci! extraligu dorostu. Do ligy dorostu za nás pravidelně naskakují osmáci, loni 2004-ky, letos 2005-ky a dokonce i Kuba Fibigr jako zástupce ročníku 2006. V týmu, který je velmi silný a který s Porubou vévodí celé soutěži. Je jen škoda, že se někteří rodiče hráčů ročníku 2005 odchodem do Olomouce vydali jakousi vlastní cestou a nemohou této skvělé možnosti k nastartování dalšího hokejového růstu využít.
    V každém případě skvělá akce, díky za ni, protože vždycky budeme rádi, pokud si kluci budou pamatovat, kde se naučili bruslit.

  2. SKarafiatova napsal:

    Taky Vojta Karafiát hraje za Moravskou Třebovou, asi se v těch extravýčtech zapomnělo. Ač ne TOP hráč u hokeje zatím zůstal, což je snad taky dobrá vizitka nejen páce trenérů ale i rozumného přístupu – hokej jako koníček a ne na úkor všeho.

Napsat komentář