Víkendové ozvěny 2-3.3.2019

Mohlo by se vám líbit...

3 komentáře

 1. Aleš Holcik napsal:

  Dobrý den,
  všem rodičům ročníku 2008 a některým rodičům 2009…..Hlavně těm ambiciozním rodičům co už mají pro své děti zajištěné místo v některém domácím extraligovém týmu, nebo dokonce i těm co mají už zajištěné místo pro svého malého hokejistu v NHL.
  Omlouvám se vám za svého 9 letého syna Aleška Holčíka že nezpracovával přihrávky vašich synů hokejistů, nehrál tak jako vaše děti tak aby rodiče byli spokojeni snad se nebudete příště zlobit. Dále bych se chtěl omluvit za to, že byl můj syn postaven do zápasu neplánovaně a vy všichni závistivci jste to nemohli unést!!!!
  Pro vysvětlení Alda chtěl být s týmem na střídačce a vůbec nepočítal, že bude hrát, má ty kluky rád, miluje hokej a chtěl být s něma tak se nezlobte, že ho trenér dodatečně postavil do zápasu. Vím, že chcete mít doma všichni Jágry a Hašky a nevím co všechno ale zároveň si neuvědomujete že vás ty děti poslouchají a třeba si to řeknou mezi sebou.
  No a nakonec vám všem přeju mili rodiče ať se vám splní všechny vaše sny a přání, které jste si nesplnili jako děti a skrz vaše děti si je plníte dodatečně teď v tuto chvíli a přeji vám z celého srdce ať si naplníte vaše nenaplněné ambice a jste spokojení s tím jakou dobrou práci odvádíte…….Aleš Holčík jr.

 2. Gabriela Petrželová napsal:

  Rodiče ročníku 2008??? A k tomu ještě VŠICHNI rodiče? Já například, byť rodič 2008, vůbec nevím, o čem zde píšete a myslím, že valná většina z nás. Naopak Holču vždy chválíme a líbí se nám. Proto mě tady ty urážky dost mrzí…

 3. Aleš Holcik napsal:

  Skoro všem……je to lepší. Kdybych to neslyšel od jednoho z vás nenapsal bych ani slovo.

Napsat komentář