Orlíci 2x porážejí Olomouc

Mohlo by se vám líbit...

11 komentářů

 1. Bača napsal:

  Doplňte o nějaké pozitivní komentáře. Oba zápasy jsme vyhráli a já napíšu takový příspěvek. Tak do toho, prosím.

 2. Martin Zdrazil napsal:

  Tak ja zacnu 🙂 Predne bych byl rad, kdyby se uz zapomnelo na aferu “turnaj Olomouc”. Zbytecne to vnasi neklid mezi lidi a mohlo by se to projevit i u kluku na lede. Jde nam o hokej pro kluky a ne o to, kdo ho ma vetsiho.
  A ted ten pozitivni nahled na zapas. Jak jsi podotkl, vyhrali jsme. To je uspech. Dalsi vec, Protoze zklamali tahouni, objevila se hvezda Jara a jeho tri (nebo ctyri?, pockam na statistiku) goly. Obvykle po poklesu prichazi vzestup, jeslti to mame dobre nacasovane, tak v roudnici to klapne. Panove a damy, nezmatkujte. Proste jsme si mysleli, ze to bude lepsi, je to tak napul, ale spatne to rozhodne neni.

 3. Tom napsal:

  Já jen doplním výsledky Rýmařove kde hráli Tomáš,Pavel,Šimon

  Rýmařocv-Olomouc A 5-6 (ale podle me jestli jsem dobře počítal tak to bylo 6-6)
  Rýmařocv-Olomouc B 11-8

  Jinak nemám žádný pozitivní komentář.

 4. Bača napsal:

  To si děláte srandu! S čím ta Olomouc přijela, že dostali i od Rýmařova? Toto přeci není normální.

 5. Tom napsal:

  No tak nevím s čím přijela Olomouc,ale Řymařov hrál dobře až na jednoho hráče(Tomáš),ale zase si myslím že toho mel dost ,páč 3 zápasy skoro po sobe mu dali zabrat.

 6. Tom napsal:

  Nebo jsem ho mel po tom prvním zápase sbalit a frčet dom.

 7. Bača napsal:

  1/Tomáš je naledě od listopadu, to je třeba brát v potaz.
  2/ Není přeci možné, aby Rýmařov porazil Olomouc, když je o 4 měsíce v sezoně dýl na ledě. I kdyby přijeli s o rok mladšíma klukama, tak to musí být vidět! Za předpokladu, že tam Rýmařov nemá páťáky

 8. Ondra napsal:

  Ahoj kluci Orlíci, zdravíme z postele. Rád bych se i já vyjádřil k již zmiňované aféře a souhlasím s Martinem ! Nechme si to do šatny a nebo lépe k pivu do hospody.
  K zápasu : Neviděl jsem, ale podle Bačových slov(řádků) to nebylo dle trenérových představ. Jestli toho na vás není už moc. V každém případě vidím, že se klukům konečně podařilo porazit sk. A. GRATULUJEME !! (Mára + já)

 9. Tom napsal:

  Já bych ten Rymařov nezatracoval(3.třída) ti kluci hrají podle ,ého názoru fakt dobře ,samozřejme ne všichni ,ale taky tam mají tahouny a HLAVNE Moniku v bráne ,která chytá fakt SUPER!!!

 10. Martin Zdrazil napsal:

  Přidal jsem do článku statistiku

 11. lukas 77 napsal:

  Za bojovnost a snahu si pochvalu zaslouží všichni kluci. Je třeba taky respektovat sílu soupeře.

Napsat komentář