Turnaj Přerov 2005 a mladší

Mohlo by se vám líbit...

6 komentářů

 1. Bača napsal:

  Nominace: Holada, Ungr, Šenk, Lysák, Fibigr, Vaňourek, Polýnek, Kapr je nemocnej, Mikulka, Sláma

 2. Pavel Kořalka napsal:

  Chtěla jsem se zeptat, jestli by bylo volné místo na turnaji v Přerově pro Kořalku Pavla. Pro případ absence některých z nominovaných.

 3. Bača napsal:

  Pavel nebyl hoodně dlouho na ledě a má to být turnaj s určitou úrovní. Usuzuji, že byl marod. A pokud byl skoro měsíc marod, tak to bude nad jeho síly. Na tento turnaj určitě ne. Kdyby někdo vypadl, tak se to doplní z těch, co jsou nominovaní do Olomouce. Jestli by měl hrát, tak v Olomouci.

 4. Šenková napsal:

  Mám dvě volné místa v autě, chcete někdo jet s náma???

 5. Bača napsal:

  přestože jsem původně myslel, že bych to nějak zvládl, tak to do Přerova nedám. Střídačku proto povede Pavel Vaňourek, který si určí asistenta.

 6. Pavel napsal:

  Hodnocení turnaje:
  Takový příspěvek píšu poprvé, tak mě předem omluvte za možné nedostatky.

  Organizatoři nakonec vše urychlili a začalo se o 15min dříve, a tak jsme se před prvním zápasem nestihli ani rozbruslit.
  Kroměříž- 14denni výpadek treninku byl znát. Všude jsme byli poslední a Kroměříští(pěkně bruslili a stahovačky byli ukázkové) nás v podstatě nepustili k brankáři a když jsme se tam dostali,tak všechny střely šly po ledě a to už si brankář pohlídal. Obě poloviny jsme prohráli 4:2 a snad díky častým faulům Kroměříže jsme si užili nájezdů a gólů(ze hry si pamatuji snad dorážku Rosti jinak nic). Nájezdy jsme vyhráli.

  Nový jičín- Naše tempo stále nebylo jaké znám třeba z Orlové a soupeř, který čekal u brány a odpaloval na vyjímky puky, nás opět porazil v obou polovinách a tentokrát i na nájezdech, kdy veškeré blafáky klukům pochytal brankář, jen Markova prda do poloviny brány prošla a ještě někdo(kdo??).

  Po obědě nás čekal Zlín a
  Přerov- s tím jsme začali hned 30min po obědě a modlil jsem se hooooódně nahoru aby výsledek nebyl katastrofa, ale tentokrát kluky oběd povzbudil a s Přerovem jsme předvedli pěkný hokej. Jak Přerovští, tak my jsme puky tahali a bruslili ve velkém tempu. Škoda, že Štepovi občas propadl laciný gól, a naše šance zůstali neproměněny. Výsledek: opět jsme vše prohráli.

  Poslední soupeř byl Zlín, který díky své strategii zahustit u své brány a po propadnutí našich z brejků nám nadělovali dárky. A opět jsme se nedokázali prosadit u brány, tolik šancí co jsme měli v tomto utkání jinde nebylo. Musím vyzdvihnout i výkon zlínského gólmana, byl vynikájící!!!!! Ale i přes to jsme aspoň vyhráli na nájezdy, kdy Štěpa se také vypnul k výbornému výkonu.

  Suma sumárum z 5 mužstev jsme skončili na krásném 5 místě a tudíš nás vyhlásili jako PRVNÍ při ceremoniálu(tak aspoň někde jsme byli první).

  Jednotlivce hodnotit nebudu a ceny od pořadatele jsme snad spravědlivě rozdělili mezi všechny.

  Pokud máte někdo statistiku, budu rád za doplnění.

Napsat komentář