LMŽ, LSŽ Krnov

Mohlo by se vám líbit...

3 komentáře

 1. Pavel Gratzer napsal:

  Viděl jsem video MŽ a špatný výkon rozhodčích tento zápas výrazně poznamenal, hlavně ve 3.třetině. Stejně tak tomu bylo i dnes v Olomouci, kdy rozhodčí fauly v kategorii 2007 přehlíželi. Je pohodlnější to nepísknout, než aby se někdo trápil s nějakým faulem. Nakonec to po sérii faulů odnesl Mara Hofman sekyrou po rukách. Oteklý kloub na palci nevypadal po zápase vůbec dobře. Snad bude Mara brzy OK. Není to letos první případ a tak si po celé sezóně si říkám, že nejlepší by možná bylo, kdyby to písklal raději pan “Vachmajstr”, protože ten je aspoň hlava. Kam spěje ten český mládežnický bezkontaktní hokej??? Asi do “černé díry”, těch je ve vesmíru dost. Těm borcům co to pískají, je úplně u zadku nějaké zranění hráče, je jim jedno, že ten klučina nehraje třeba měsíc možná i déle po zranění. Hlavně že jsou v pořádku zápisy, ostaršovací listy a registračky. Ale jinak sportu zdar!

 2. Petr napsal:

  Jestliže jede mužstvo na venkovní zápas mělo by mít dvě sady dresů. Jednu tmavou a jednu světlou. V případě, že nemá jednu sadu a nebo mu chybí dresy je slušnost přijít za domácím mužstvem a poprosit, aby si vzali dresy tmavé. To se tak v Krnově nestalo, ani u mladší ani u starších. A co se týče vylučování u ml. žáků myslím, že to bylo na stejné úrovni ( několik hostujících zákroků taky přehlédli ). Samozřejmě s výjimkou zranění.
  Jedna pravda je, ale určitě pokud se svaz snaží vylepšit pozici mládežnického hokeje měl by být kladen důraz i na rozhodčí.

 3. Bača napsal:

  No, myslím si, že by hosté měli mít jednu sadu dresů a to tmavou. Na co by měli mít dvě sady… Vždy, když k nám přijel někdo se světlými dresy, tak jsme si jako domácí automaticky vzali tmavé, protože jsme domácí a máme ty dresy u sebe. Přiznám se, že doteď jsem si nemohl zapamatovat, ve kterých hrají domácí a ve kterých hosté. Rozhodčí pískali blbě. Ale naši někdy pískají ještě hůř. Nemohli jsme čekat, že by nám jako hostům pomáhali. Naštěstí ani v jednom zápase nebylo co řešit. Blbý je to, že pustili pár velmi nebezpečných zákroků domácích,kdy zezadu přijel borec ke skrumáži a hodil nic netušícího soupeře regulérním krosčekem na mantinel.

Napsat komentář