O nás

Jsme Orlíci z Uničova a všichni milujeme hokej. Tuhle úžasnou hru.

Jsme uničovští rodáci, v Uničově jsme prožili mládí a žijeme v Uničově nebo v jeho nejbližším okolí. Tedy my dospělí. Trenéři. Malí hokejisti jen z Uničova nepochází, prakticky denně k  nám dojíždějí za zábavou a parádními tréninky třeba z Rýmařova, Mohelnice, Litovle, Prostějova, Olomouce, ale i Šumperku nebo vzdáleného Vyškova. Proč? Proč, když mají hokejové kluby v místě bydliště? Protože máme jasnou vizi, za kterou jsou ochotni do Uničova přijet. Proto.

Jaká je naše vize?

Naším cílem je přivést k hokeji co nejvíce dětí, naučit je nezbytným předpokladům této hry. Chceme objevit budoucí Jágry, chceme jim dát nejlepší možný základ, aby se novými Jágry mohli stát. Ale nejen to. Chceme, aby co nejvíc dětí hrálo hokej a když nebudou chtít být profesionálním sportovcem, tak jim chceme nabídnout prostor, aby mohli v Uničově co nejdéle hrát hokej jen pro zábavu.

Úspěchy?

Od roku 2008, od kdy se datuje éra Orlíků, jsme nevychovali hráče pro reprezentaci. To dost dobře ještě nešlo, protože nejstarším Orlíkům je teprve 14 let. Ale za těch pár let jsme se stali z jednoho z bezejmenných oddílů, jakých je v Česku mnoho, pojmem na hokejové mapě. Naši hráči jsou často členy nejrůznějších výběrů, neoficiálních reprezentací, zúčastňují se exkluzívních mezinárodních turnajů (http://www.tournoipee-wee.qc.cahttp://www.lgstours.com/roster_players/17283563http://lb.fhspb.ru/) a je o ně značný zájem ze strany prestižních klubů napříč Českem. Je to proto, že talentovaným hráčům poskytujeme nadstandardní podmínky ve formě individuálních tréninků a prostoru na ledě navíc, podporujeme jejich mimoklubové aktivity vedoucí k jejich dalšímu sportovnímu rozvoji.

Nicméně přes to všechno považujeme za naprosto nemyslitelné, aby sportovní rozvoj nešel ruku v ruce se vzděláním. Ve škole výborný prospěch, aktivní přístup k plnění povinností a kázeň, to jsou základní požadavky na hráče, aby mohli oblékat dres Orlíků z Uničova.

Pokud jste rodičem kluka nebo holky, zavolejte nám. Přijďte se podívat na naše tréninky. Rádi Vás se vším seznámíme, můžete si to bezplatně s námi zkusit.

Ing.Ctibor Melovský

hlavní trenér mládeže

mob. 603 491235

e-mail: ctiborm@gmail.com