Prohlášení předsedy spolku HC Uničov z.s. p. Petříka

Mohlo by se vám líbit...

14 komentářů

 1. zatlli napsal:

  Navazuji na příspěvky na http://www.hokejunicov.cz/novinka/924-prohlaseni-predsedy-spolku/

  Rád bych se připojil ke svolání schůzky s vedením HC Uničov a Orlíky Uničov.
  Do dnešního dne MŽ trénovali trenéři, kteří kluky naučili hrát hokej srdcem a dát do něj vše a nyní má být tak razantní změna. Proč je nemohou trénovat Michal se Ctiborem a Vénou? On si někdo ze skupiny MŽ, kdo věkově do této kategorie patří, snad na tyto trenéry stěžoval? Copak ty výsledky a poražené týmy jsou málo? To mi chce někdo tvrdit, že neumí trénovat? Kluci jdou za trenéry srdcem a respektují je a udělají vše pro hokej, co jim poradí!!! Ptal se někdo kluků, zda jim tito trenéři vadí? Respektuje se zde ještě názor skupiny, které se to týká? Jde zde ještě o sportovní stránku a nebo o něco jiného? Proč se dělají tak razantní změny v rozběhnuté přípravě? Jaká je vize do další sezony? Co je cíl a proč se to vše děje?
  Myslím si, že otázek je více než dost a bylo by vhodné to nám všem osvětlit.
  Nechci se tímto nijak dotknout trenéra mužů Ondru Kavuliče a snižovat tímto jeho trenérské kvality.

  Děkuji Libor Zatloukal

 2. zatlli napsal:

  Ještě bych rád doplnil názor nezávislého člověka, který se pohybuje mezi hokejisty:
  https://www.superturnaje.cz/blog-20190818-unicov-opet-vitezstvi-.html
  Toto je výsledek několikaleté práce dosavadních trenérů Orlíků Uničov!!!

 3. Petr Andrle napsal:

  Tohle komentovat nemá smysl , díky pár rozmazleným dětičkám které hokej v budoucnu díky svým náturám stejně hrát nebudou bude z Uničova hoby kroužek krasobruslení. Bravooo

 4. Dave napsal:

  Dobrý den co se vám jako nelíbí, že někdo zvýší hlas na vaše ratolesti…..
  Tak je dej te třeba do fotbalu, na hlavu čelenku obarvit na blond a hurá do toho….. Za mě jsou trenéři Hc Uničov profici na svém místě a jejich práce si vážím. Pokud má někdo pocit, že to dělají špatně, obuj te brusle, šup na led a ukaž te svoje kvality jak by se to mělo dělat správně. David Zapletal st.

 5. Ales Holcik napsal:

  Chci Ctibora a Michala nejlepší trenérské tým MŽ……vraťte nám skutečné srdcare Michala a Ctibora.

 6. Standa napsal:

  Teď mé malé vyjádření a doufám, že ho nikdo nesmaže, protože v něm bude pár sprostých slov.
  Běžte všichni do PRDELE.
  Uvědomte si proč vlastně funguje klub HC Orlíci Uničov, protože pár „magorů“ (Osa, Véna, Bača,…) převzalo klub a začali ho vést po svém, k nim se posléze přidali i další . Ale ti magoři to nezačali dělat pro peníze, případně pro vyšší zájmy, ale začali to dělat pro své děti, aby mohli hrát hokej za kvalitní klub, a aby ukázali všem, že i v takové prdeli jako je Uničov můžou vyrůst dobří hráči (ne jeden z pěti ročníků, ale celý ročník).
  A teď si uvědomte, že těm několika „magorům“ už děti Uničovskému hokeji odrostli, ale oni tady jsou v klubu dál. Co se asi stane až je definitivně NASERETE. Tak se na nás – na Vás taky VYSEROU.
  A KDO BUDE POTOM TRÉNOVAT NAŠE DĚTI, KDO BUDE ŘÍDIT CHOD CELÉHO KLUBU?
  TAK SE KURVA ZPAMATUJTE! Vyserte se na žabo-myší války a trošku se zamyslete.
  Protože se klidně může stát, že příští sezónu budeme sedět DOMA NA PRDELI a místo našich kluků se na ploše budou prohánět třeba mažoretky.
  Tak se KURVA probuďte a zamyslete se, aby jste si doopravdy příští rok nevyčítali to, proč v Uničově není hokej.

  P.S. Tento článek nehodnotí tréninkové metody jednotlivých trenérů, ale vztah rodičů vůči vedení klubu a všem trenérům a činovníkům klubu.

  P.S.1 TAK JE KURVA NECHTE DĚLAT JEJICH PRÁCI NEBO TO JDĚTE DĚLAT ZA NĚ, KDYŽ JSTE TAK CHYTŘÍ.

 7. Standa napsal:

  Ještě jeden malý dovětek.
  Proč se bojíte změny, vždyť kvalitní trenér (čož Kavul určitě je) může klukům jenom dát ne sebrat.
  Tímto současně smekám před prací všech trenérů.

 8. Standa napsal:

  Článek o probuzení týká všech ročníků.

 9. Petr Andrle napsal:

  Kde berete tu jistotu ohledně přínosu jiného trenéra , kolik dětí vychoval ? Je hodně velký rozdíl trénovat muže a trénovat děti. Kolik sezón strávil trénováním dětí ? Kde berete jistotu , že obdobný problém co se týče názoru rodičů na způsob trénování nebudete řešit za měsíc znovu ? Máte takovou jistotu , že to bude lepší?

 10. Petr Andrle napsal:

  Možná Vám připadá že mi do toho momentálně už nic být nemusí , ale za dobu co jsme v klubu byli se kluci díky Ctiborovi posouvali dopředu a dostali se tam kde jsou dnes a pokud se někdo rozhodne pro změnu měla by mít reálné odůvodnění což ve sportu znamená nemít výsledky a to tady rozhodně nelze říct . Výsledky kluků jednoznačně hovoří pro pokračování v započaté práci .

 11. Petr Andrle napsal:

  Ukažte mi jediný klub v republice , který má takové výsledky s tak malou základnou dětí , to že ČSLH je proti Uničovu je dáno pouze tím , že si nemohou jen tak zdůvodnit , že jejich slavné akadamie dostávají na prdel od vidláků z Uničova o čemž jsme se mohli přesvědčit naposledy na turnaji v Šumperku kdy slavná Olomouc nebýt přispění rozhodčích nebyla schopná vymyslet nic.

 12. Leona napsal:

  Naprosto souhlasíme s komentáři viz. výše….Určitě také chceme a trváme na tom, aby nás 2009,2010 trénoval nadále i pan Ctibor Melovský a rádi bychom od pana Petříka dostali vyjádření se k petici, která vznikla pro podporu pana Melovského v trénování právě těchto mladších ročníků. Jeho práce s kluky na ledě je jedinečná! Ty výborné výsledky, kterých jeho kluci dosáhli a nadále dosahují, jsou jedině díky tvrdému přístupu a přípravě právě v této tvrdé hře! Je to také kokektivní hra, což by si měli všichni uvědomit…. a vůbec v této době počítačů a mobilů, kdy se děti přestají vůbec pohybových aktivit účastnit, tak těm sakra málo dětem, kteří ještě mají tu sílu a chuť dělat tento sport pro radost a jejich dětské sebevědomí(ne dospělácké ego), těm by to rodiče neměli jakkoli kazit jejich doměnkami či pocity s vůbec se plést do jejich hry! Sport není pro všechny, je jen pro vyvolené, kteří se dokáží naučit nejen tvrdě dřít a odříkat, ale být pokorý. Děkujeme všem trenérům, velice si vážíme jejich práce a to nejen s dětmi, ale celého toho angažmá kolem ✊👏👍. Přejeme klubu jen to nejlepší a hlavně sportovce tělem i duší!

 13. Olina napsal:

  Oleee orlici😀😀

 14. Ales Holcik napsal:

  Takhle dojebat mládež…. jen kvůli rodičům 👍🙈