Mistrovská utkání 2. třídy 13.3.2011

Mohlo by se vám líbit...

1 Odpověď

  1. Kulik napsal:

    Tým Uničovského Béčka se vrhl na tým Olomouce B hned od prvních chvil. V prvním zápase měli naši kluci převahu nad soupeřem. Zejména herně jej přehrávali, nenechali jej rozehrát, každý náznak soupeřovy šance na útok odráželi hned v zárodku. Zpočátku chyběla koncovka, střel se nedostávalo, dokonce i tři trestné nájezdy se minuly účinkem. Avšak po prvním gólu se orlíci probudili a začali své ataky dotahovat do konce. Celkem nasypali v prvním zápase do soupeřovy branky 5 gólů a stav 5:0 byl pro kluky více než uspokojivý.
    Do druhého zápasu kluci nastoupili se stejnou vervou jako do prvního. Ve velmi krátké době začali své individuální akce zakončovat pukem v soupeřově brance. Bylo vidět, že přes fyzickou námahu si orlíci užívají hru a od druhé třetiny zkoušeli i přihrávky zpoza naší brány na své spoluhráče v polovině hřiště, který měl pak k soupeřově bráně mnohem blíž. Před brankou olomouckých se to jen hemžilo žlutými dravci, kteří soupeřova brankaře nenechávali chvíli v klidu. Zato Toník v brance domácích měl dnes velmi málo práce. Díky klukům v poli zasahoval v prvním zápase jen 6x a ve druhém pouze 5x, z toho v každém zápase úspěšně vychytal po jednom trestném nájezdu.
    Dnešní výkon kluků je obdivuhodný, jelikož při pouhých dvou lajnách dokázali soupeře, jenž měl na střídání o lajnu více, přesvědčivě porazit. Druhý zápas proti Olomouci B skončil 8:0 ve prospěch Uničova B.