Tréninky mimo sezónu

Mohlo by se vám líbit...

6 komentářů

 1. Martin Zdrazil napsal:

  To je vynikajici zprava! Cyrda uz je doma dost otravnej. Dej vedet, v kolik to tedy bude, narvu to do kalendare.
  MArtin

 2. bača napsal:

  Tak, to jsme, pánové, dlouho nevydrželi. Týden jste doma s ženskýma a už prcháte. V každém případě je to skvělá zpráva! Tělocvična bude stejně tak maximálně do května, tak od května bych to zabookoval včetně pondělka, ať nám tam někdo nevleze.
  Chtělo by taky někoho pověřit, kdo by začal domlouvat nějaké zápasy, abychom od května zase mohli začít jezdit na turnaje, ale nechávám to samozřejmě zcela v rukou letního kouče. Já se do srpna s dovolením budu věnovat tomu, co mě živí, ale Matyáše budu nadšeně posílat. Kdybyste někdo chtěli něco konzultovat o financích… To byl pokus o reklamu:-)

 3. Martin Zdrazil napsal:

  Murinho by mohl domluvit nejakej zapas v Rymarove, oni tam asi nebudou ani nic moc fotbalisti, na nas akorat, jsme uplni zacatecnici. Samozrejme Luky a spol hraje za nas.

 4. bača napsal:

  No naopak bychom mohli hrát za Rýmařov jejich regulérní soutěž. Dětí tam nemají na rozdávání, takže bychom se s tím mohli i sklouznout. Mourinho už něco takového kdysi naznačoval. Že bychom v létě na oplátku jezdili my do Rýmařova, ať prý víme jaký to je. Já bych nebyl proti. A bacha, v Rýmařově vyrostli nějací(!) fotbalisti takže despekt není v žádném případě na místě.

 5. Lukáš 77 napsal:

  Zápas zkusím domluvit. V pondělí zjistím volné termíny a dám vědět.

 6. Martin Zdrazil napsal:

  Tak ja teda tomu Cyrdovi ty kopacky asi koupim. Az doted jsem myslel, ze to zvladne v teniskach. Ale vypada to zase na velkou soutez. Potes koste, heh.