Turnaj v Humpolci

Mohlo by se vám líbit...

8 komentářů

 1. martin z napsal:

  vyborne! gratuluji.

 2. Ondra J. napsal:

  No, to nám ta sezóna začíná ! Jen tak dále Orlíci. Gratulujeme !

 3. martin z napsal:

  tak to je zprava! vyborne Orlici!

 4. Lukaśek Pŕecechtél napsal:

  Výborně ! Gratulujeme všem klukům i trenérům !Příjemnou cestu domů !

 5. ctibor napsal:

  Přátelé, všechny Vás zdravím. Zrovna jsem si po návratu trochu odpočinul a zkusím stručně zrekapitulovat naši první letošní větší akci.
  Jeli jsme do Humpolce původně se 13-ti hráči a jedním gólmanem. Nakonec marodka zkosila Vildu a Lukáše Bazalku. Pozvali jsme s sebou také naše kamarády z našeho letního campu Matyáše, coby potenciální rezervu do brány, a Kubu Plevku. Chtěli jsme postavit elitní první formaci, druhou také poměrně silnou a třetí složenou z našich benjamínků, kteří přijeli sbírat především ostruhy a nasávat atmosféru po boku ostřílených mazáků Matyáše, Matěje a Lukáše Přecechtěla. Toto byl původní záměr. Tím, že nás nakonec bylo v poli jen 11, jsme stáli před otázkou, zda se držet původního záměru nebo zda dostřídávat benjamínky ke 2 zkušeným hráčům. Protože odjakživa razíme cestu, že by měli kluci zpočátku především bruslit s pukem a tím, že by se po boku mazáků spíše spoléhali na jejich pomoc, nechali jsme je hrát raději spolu. Na tomto jsme se vždy před zápasem pokusili i domluvit se soupeři, abychom točili 2 kvalitnější formace na jejich 2 lepší a třetí slabší chodily proti sobě.
  První formaci ve složení Matyáš, Lukáš a Kuba Plevka jsme nechávali až na nějaké vypjatější momenty hrát jen ve 3 proti 4 soupeřům a chtěli jsme po nich především pohyb bez kotouče, najetí si do volného prostoru a rozehrávku. Zkrátka něco víc než doposud. A musím říct, že chvílemi to byla opravdu podívaná, která se v této věkové kategorii často nevidí. Soupeřům v podstatě nepůjčovali puk a za předváděné kombinace sklízeli často potlesk tribun.
  Druhá formace, kterou vedl Matěj, s Matyášem F., Tomášem a Adamem nebo Mirou hrající podle našeho osvědčeného scénáře vezmi puk a bruuusliii!!! byla velmi efektivní a nastřílela v turnaji spoustu branek. Zejména s Matějem si soupeři nevěděli rady, protože, když ten se rozhodl vyjet s pukem, tak mu jej nikdo nevzal. Když k tomu přidal v důležitých momentech i produktivní zakončení, tak to byla paráda. Musím říct, že rozdíly v individuálních dovednostech našich prvních dvou formací a soupeři byly v některých případech obrovské. Snad jen domácí Humpolec a jejich první čtveřice s naší první trojkou občas držela krok.
  Třetí formace ve složení Marián, Filda Gratzer, Ríša a střídavě Adam nebo Mira si odehrála v pohodě celý turnaj. Velmi mne překvapilo zaujetí prvních třech jmenovaných a skutečnost, že byli schopni se po celou dobu soustředit na to, že mají hrát hokej. Nemohu nezmínit brankářský post, na kterém jsme opravdu nevynikali. Víc zápasů odchytal Toník než Matyáš, ale tento post byl naším nejslabším místem. Oba chtěli totiž víc góly dávat než být v bráně, protože jak jinak si vysvětlit, že velká část gólů byla z ketegorie velmi laciných. Naštěstí naše dominance v poli byla taková, že nás ani 5 obdržených branek v zápase nemohlo celkem ohrozit. Tímto vypisuji konkurz na gólmana ročníku 2004 a mladší.
  Toť asi vše. Ještě zmíním poznámku humpoleckých, kteří byli asi z průběhu zápasu trochu zaskočeni, protože v této kategorii prý nemají na vysočině konkurenci.
  Všem zúčastněným díky za prima víkend a posílám tímto taky pozdrav do Blavy.

 6. Slovenskooo napsal:

  Ahojte, vraciam pozdrav! Zlate deti, prijemni ludia, vyborni treneri … Skoda, ze ste tak daleko. DAKUJEM za moznost zahrat si s Vami. Bola to pre nas velka cest. 🙂

 7. Marcela napsal:

  Je pravda, že Toníkovi se po Humpolci do brankářského moc nechce … (což ale klidně může být za měsíc, zas jinak 🙂 ) V každém případě by ale bylo dobré, kdyby se měl v té bráně s kým střídat, aby si mohl taky zahrát.

 8. Aleš Panáček napsal:

  Fotky z turnaje v Humpolci jsou zde: http://www.ulozto.cz/10253999/2011-09-03-humpolec-zip