Vyhodnocení turnaje 1. třídy a přípravky v Uničově 17.3.2012

Mohlo by se vám líbit...

4 komentáře

 1. Bača napsal:

  Byl jsem se podívat jen chvilku dopoledne a koukal jsem jen na tým, kde hráli kluci, co pravidelně trénují za 2.-4.třídu. Jednoznačně klukům když jsem koukal na ostatní soupeře chybí dovednosti(bruslení-hlavně obratnost, práce s hokejkou) a v zápase, který jsem viděl, to bylo také o chuti hrát. V této kategorii není vůbec důležité vysvětlovat, kde má kdo stát, ale mělo by to být o tom, že chceme být první na puku, chceme s pukem jezdit a vozit ho až do brány. Individuálně se prosadit, objet soupeře, zkusit si kličku, nahodit si puk a dojet ho, udělat s pukem brzdu, otočku a když jsme na dostřel brány, tak střílet. Na nějaké nahrávky je taky brzo. Snad jen některým, kterým to hlava už bere, opakovat, že k puku jede ten, kdo k němu má nejblíž. Ale opravdu jen někomu.
  Jednoznačně to chce od příštího roku víc i kvalitněji trénovat. První polovinu sezóny, kdy se příliš kvalitně netrénovalo, protože nominovaná trenérka spíše nedojížděla než dojížděla, jsme v podstatě ztratili. Je tedy potřeba v létě o to víc přidat v činnostech, které jdou přes léto trénovat a vrstevníky z ostatních klubů dohnat. Stickhandling je mimo rozvoje obratnosti a koordinace určitě jednou z takových dovedností. Na trénink driblingu a celkovou práci s hokejkou je k dostání spousta pomůcek od dřevěných kuliček výborných na “rychlé ruce” až po různé kluzné plochy na práci s pukem, internet je plný nejrůznějších cvičení.

 2. Holada Martin napsal:

  Bačo díky za dobré rady. Rádi si necháme od zkušenějšího trenéra poradit. Máš víc zkušeností a máš pravdu že začátek sezony nám utekl. Teď se už máme naplánovanou letní přípravu a trenérské trio plánuje začátek sezóny na ledě.Ještě jednou díky za rady jak teď tak i během sezóny a gratulace za celou přípravku k vítěztví ve Vyškově.

 3. Bača napsal:

  si připadám jak nějaký staršina:-)

 4. Martin Zdrazil napsal:

  Proidal jsem par fotek