MŽ sraz v Olomouci v neděli 27.1. v 11.30 hodin

Mohlo by se vám líbit...

2 komentáře

 1. Venca napsal:

  Nominace: Precechtel, Kunst, Fibigr, Melovsky, Pribyl

 2. Martin Zdražil napsal:

  V neděli nastoupili MŽ proti klukům z Olomouce na jejich domovském stadióně. Protože Orlovize nevysílala, tak zde je malý sumář z onoho zápasu.
  Kluci z Olmika nastoupili v jejich nejsilnější sestavě a to se projevilo i na výsledku, který byl nakonec 9:2 pro Olomouc (opravte mě, jestli to skončilo jinak). Průběh utkání jsme opravdu neměli pod palcem. Kluci z Olomouce nám nedali moc prostoru se prosadit, velmi rychle přistupovali k našim hráčům a tím pádem jsme neměli moc času na kombinace nebo nějaké parádičky. Naši jedinou možností byly jen rychlé brejky, ale ty se většinou lámaly o obranu kluků z Olomouce, kteří nekompromisně svedli orlího dravce do trychtýře, svázali mu křídla a odebrali puk. Nazdar bazar.
  Opět byla z pohledu z tribuny nejlepší naše druhá pětka, první se potýká z nasazením a třetí sama se sebou, pro ni byl tenhle soupeř absolutně nad její síly a myslím že obdržela 6 gólů.
  No nic. Jedeme dál. Zatímco před týdnem se studénkou jsme si krásné body připsali, tak tentokrát ne. To je hokej. Kluci, do toho!