O Pohár města Česká Lípa

Mohlo by se vám líbit...

5 komentářů

 1. Martin Zdražil napsal:

  Jsme přihlášeni na turnaj, tak si to dejte do kalendáře.

 2. Blanka F. napsal:

  Stravování a ubytování je cena dohromady.Platba po příjezdu.
  – ubytování hotel-Merkur/5 min. od zs/ – cena 660Kč
  – inter. typu-spš-internát/8min. od zs/ – cena 550Kč

  Nominovaní, napište mi do 31.1.2013, kolik míst a KDE chcete ubytování, abych to mohla objednat. Díky.

 3. Bača napsal:

  Přátelé, protože se jedná o poslední akci v této sezóně, tak chci, abychom si to všichni užili. A i když jsme už 14 dní bez ledu, tak chci konečně vyslyšet neustálá volání z éteru o nutnosti prolínání útoku s obranou, podpoře obranné hry útočníky a naopak útočné hry obránci. Připravil jsem proto jedinečnou taktickou variantu jak toto bez nějakého zbytečného trénování na poslední akci, kdy nám ještě víc jak jindy nejde o výsledek, ale o to si zahrát, předvést nějakou tu parádu nebo jiskřivou kombinaci, zajistit. Notorické útočníky jako Adama, Matěje, Matyáše a Jirku dáme do beku a notorické obranáře jako Lukáše, Ondru, Toma Mendlíka a Honzu naopak postavíme na hroty útoku. A přiznám se, že se už moc těším, jak naši útoční beci budou čarovat ve vlastním pásmu a nepropadat na útočné modré a naopak jaké kreace budou naši defenzivní útočníci předvádět u brány soupeřů. HOWGH!
  Mám tedy ještě připraveno jedno vylepšení s Cyrilem před bránou soupeře s jeho velkou gólmanskou čepelí, ale tady v tomto případě ještě existuje jistá šance, že toto nepoužijeme.

 4. Bača napsal:

  Tak jsme si to celkem užili. Nějaký hokej, návštěvy akváče, prostě relativně pohoda. Nemám ještě skouknuté záznamy z Orlovize, jen jsem chvíli, protože se mi to dnes v neděli seká, koukal na poslední zápas a musím říct, že jsem byl nadšenej z Řehoře za mikrofonem. Myslím si, že by si, Jirko, všichni tvoji zaměstnanci zasloužili, abys jim to pouštěl do firemního rozhlasu o přestávce na oběd. A nebo místo povinné četby nebo modliteb.
  Když shrnu stručně svoje pocity z této akce, tak jsem byl nadšený z prostředí, které město Česká Lípa poskytlo svým sportovcům, jak mládeži, tak i dospělým. Ten areál je prostě úžasný. Zimák, bufet, šatna, sociálky, šílená výčepní v bufetě, výborná klobása, skvělá gulášovka. Prostě SUPER! Velké výhrady mám snad jen k protivnému personálu krásné hospody na zimáku. Sice mladý, hezký holky, ale protivný jak starý soudružky, a zkušeně zprzní i jinak nezprznitelnou Plzeň.
  Když vezmu hokejovou stránku této akce, tak jsem celkem spokojen. První zápas byl jasně na houby (3 týdny bez tréninku), protože za normálních okolností bychom asi Hradec měli přehrát. V zápase proti slovenskému výběru jsme neměli nárok. Jednoznačně. Vsadil bych se ale s kýmkoliv, že minimálně hráč č.11 byl starší a jestli ne, tak se jedná o nejzářivější talent, co jsem v ročníku 2003 viděl. Jinak v tomto týmu bylo pár celkem šikovných kluků, ale nic tak zas extra. Mně se ale tento zápas moc líbil, protože to byl soupeř, který opravdu dokonale prověřil naše jádro týmu, byť jsme se v koncovce neprosadili. A takové zápasy nás posouvají dále a nikoliv ty, kde nebruslícímu soupeři nepůjčíme puk. Celkově 5.místo není ani úspěch, ani propadák, ani nic. Byla to poměrně příjemná tečka za úspěšnou sezónou, byť kdosi v anketě uvedl, že pro jeho dítko úspěšná nebyla. A fakt upřímně by mě zajímalo, kdo to takto cítil. Tak se mi ti nespokojení ozvěte na mail a probereme to.

 5. Bača napsal:

  Mám zprávu z neověřeného zdroje… Nejlepším hráčem turnaje byl údajně, a pokud je to pravda, tak zcela zaslouženě, vyhlášen hráč č.11 z týmu 3B Slovakia Lions Alex Benka-Rybár. Ale ouha jistý Alex Benka-Rybár podle veřejně dostupných zdrojů chodí do 5c na ZŠ Pod Vinbargom v Bardejove a taky hraje hokej za 6.třídu Bardejova. Protože se nejmenuje Juraj Jánošík ani Jan Novák nebo Josef Svoboda, tak shoda jmen je asi vyloučená. Takže až zase někam pojedou tihle borci 3B Slovakia Lions, tak když někdo vezme o 2 roky starší kluky, tak se nebude muset ani červenat.