Jak se tvoří normy v ČSLH

Mohlo by se vám líbit...

9 komentářů

 1. Motl napsal:

  Sohlasím s tebou, dělají si co chtějí.

 2. jahe11 napsal:

  Pane Baco, souhlas. Mocipani si delaji, co chteji. Logiku ani dodrzovani pravidel bohuzel nikde moc nehledejte. Jen bych to nehazel na prazske mocipany, tady maji ti mameluci jen hnizdo, ale ani my Prazaci na tom nejsme nijak ruzove, coz napriklad znamena, ze misto toho, abysme si zahrali kvalitni skupinu ZL kolem komina a deti tak mely cas i na jine aktivity vc. treba uceni, tak jednotlive prazske tymy cestuji za svymi zapasy pres pul republiky na vsechny strany. Udajne proto, ze zadnej pragocentrizmus se tu pestovat nebude, takze nebude ani zadna prazska skupina 🙂 Proste jelita jsou jelita, at uz bydli v Praze nebo nekde jinde. Preji hodne zdaru a moc Orlikum dlouhodobe fandim. Jan Hes – http://www.cshockey.cz

 3. Bača napsal:

  Pane Hesi, zdravím Vás do Prahy… a to mám ještě pár historek kolem nových registraček malých dětí. Daleko veselejších. Údajně borci trvají na tom, aby to “podepsalo” samo dítě, byť všichni vědí, že právní hodnota takového podpisu je nulová. A že neumí děcka ještě třeba psát? Tak ať prý namalují domeček. To je co? A když teda to podepíšou rodiče tak, že dítku vedou ruku, tak to ti psohlavci nebo spíš kočkodani vracejí, že takhle nemůže 5-ti leté děcko psát. A už se vrátily i nevyřízené registračky s tím, že byly vyplněné jednou rukou(asi vedoucího mužstva) a jen podepsané. Že trvají na tom, aby to vyplňovali rodiče. Že to tam musíte osobně vozit nebo posílat poštou, to ani nezmiňuju. To jsou historky jak od Čechova. To si člověk připadá úplně jak v Jiříkově vidění. Neuvěřitelné, neuvěřitelné, neuvěřitelné. Tady ten registrační úsek to je skanzen všech skanzenů.

 4. Petrželová napsal:

  Velmi děkujeme, že to přes tyto neskutečné a neuvěřitelné překážky nevzdáváte. Za nás – lékařskou prohlídku vyřídíme co nejdřív, jen prosím o info, zda k tomu musí být nějaký speciální tiskopis danné barvy s přesně definovaným počtem řádků, otiskem prstů, testem DNA,…;-) Chápu to správně, že sobotní zápas 1-2. třída v Přerově tudíž nebude? Hezký den, Petrželová.

 5. Petrželová napsal:

  Posílám odkaz, kde je ke stažení formulář potřebný k lékařské prohlídce:
  http://www.hcrttorax-pripravka.estranky.cz/clanky/sportovni-prohlidka.html
  Z tohoto formuláře je patrné, že je potřeba i EKG vyšetření. Tak to jsem zvědavá, který z dětských lékařů je toto vyšetření schopen udělat. náš určitě ne. Petrželová

 6. Bača napsal:

  Údajně už existuje na první kolo KLP 2007 nějaká nedefinovaná krajská výjimka s povinností předložit registrační průkazy do 14 dní, takže zápas spíš bude. EKG na prohlídce pro přípravky stačí klidové a takové vám natočí Váš pediatr. Zátěžové EKG ze sportovního lékařství musí být až od žákovských kategorií. Pan Petřík má vytištěny i nějaké jednoduché formuláře a pokud Vám je trenéři nepředali, tak je pověsíme ke stažení na stránkách.

 7. Dobrý den, jmenuji se Jiří Čumpelík a stále trénuji, tedy jen vedu nábor dětí na Zs Slavia Praha….Moc vše nestíhám sledovat, protože v klubu nyní pracuji jen ten hodněj strejda, co tvoří nábor…a proto i info o lékařských prohlídkách mi uteklo….ale pousmál jsem se…Proč někdo potřebuje k registraci lékařskou prohlídku. Netrénuji ročníky, protože mám dcery a věnuji se hodně tenisu…a nyní budu dělat registraci TENISOVOU….také musím dodat kartičku 2x, fotku…asi 200 korun a rozhodnout se v jakém oddílu budu působit. Lékařskou prohlídku nepotřebuji…asi prostě jiný sport-)) Ale to nejdůležitější je, že registrace je SVAZOVÁ…a já si mohu dceru každý rok, nevím přesně jestli i víckrát za rok přihlásit za poplatek přibližně 250 korun a začít hrát tenis jinde….řekněte rodičům, že registrace je pro hokej tak zavazují krok, že když napíši, že na celý sportovní život, tak určitě nepřeháním-)) Tak nezapomeňte rodičům ukázat přestupní tabulky….pro mě stejně nepochopitelné jako zdravotní prohlídky k registracím pro svaz….a víte kolik chtějí za sportovní prohlídku sportovní doktoři u nás? 900,- sportu ZDAR. Zlatej tenis.

 8. Bača napsal:

  PANE ČUMPELÍKU, ZDRAVÍM VÁS NA DÁLKU A OBDIVUJI VÁS, ŽE JSTE NA HOKEJ PO TOM, CO NA VÁS NOVA NARAFIČILA, NEZANEVŘEL ÚPLNĚ. KDYBY NATOČILI TAKHLE KAŽDÉHO, TAK MUSÍ POLOVINA TRENÉRŮ SKONČIT A JÁ JAKO PRVNÍ. MY SI U NÁS NA PŘESTUPOVÉ TABULKOVÉ HODNOTY AŽ TAK MOC NEHRAJEM. POKUD JE ZŘEJMÉ, ŽE UŽ HRÁČI NEMŮŽE,ME NABÍDNOUT ADEKVÁTNÍ TRÉNINK NEBO ZÁPASY, TAK PROSTĚ MUSÍ JÍT DÁL. JSME HODNĚ ÚZKOSTLIVÍ V TOM, DO JAKÉHO KLUBU A K JAKÉMU TRENÉROVI PŮJDOU, ABY NAŠE PRÁCE MĚLA DALŠÍ PROGRES. TEDA ZATÍM SE BAVÍME SPÍŠ O BUDOUCNOSTI, PROTOŽE NAŠI KLUCI TEĎ TEPRVE ZAČÍNAJÍ HRÁT SŽ A TO JE NA ODCHOD Z POMĚRNĚ SLUŠNÝCH TRÉNINKOVÝCH PODMÍNEK BRZY A SNAD TO ANI NIKOHO NENAPADLO.

 9. peter napsal:

  Tak predsa nám len z bývalého bratstva čo to zostalo. Byrokrati, neodborníci, riadiaci pracovníci za zeleným stolom bez znalosti problému. A to som som presvedčený, že to u Vás funguje o 100 – 500 percent lepšie ako u nás.
  Z detí si spravili biznis a z rodičov otrokov.
  Takže pokiaľ nadávate tak si spomente, že kúsok od Vás sa nadáva viac. Tiež zbytočne, ale asi platí v česko slovensku je to tak.
  Prajem veľa úspechov a vidíme sa na turnajoch u Vás. Chodíme radi.