26.září-dvojzápas Vyškov, Šumperk

Mohlo by se vám líbit...

4 komentáře

 1. Bača napsal:

  nominace neděle:
  Pastorek, Melovský, Fibigr, Winkler, Vykydal, Přecechtěl, Kořalka, Kunst, Polách, Jaroš, Plachý, Kaplan, Slováček, Bazalka, Mikulík, Kudrna, Škarecký

 2. Bača napsal:

  Tak víkend máme za sebou a jsem rád, že se vše nad očekávání vydařilo. Vyškovští i kluci ze Šumperku dorazili a byla z toho povedená série opravdových utkání pro každého. Tak jak to už bývá, některým to vyšlo lépe, jiným trochu méně, ale důležité je, že jsme zase skočili do zápasů a netrénujeme jen tak naprázdno. Někteří natoupili vůbec poprvé a byl to jejich vůbec první zápas v kariéře, objevili jsme nové střelce, možná i novou golmanskou naději. Takže super a snad to za týden budeme moci zopakovat.
  Díky patří naší externí posile, kterou nemohu jmenovat a kterou jsme zase rádi u nás viděli, i Kubovi, malému šikulovi ze Slovenska (jak říkala je maminka narodený v máji 2004), který si v našem dresu střihl závěrečný zápas proti výběru Šumperku a Vyškova.
  Nemůžu si taky odpustit jednu malou poznámku. Když má někdo doma jediného gólmana týmu, tak přeci nemůže naplánovat takovou blbost, že pojede na konci září na víkend na klobásy, nevím na co jiného, do Maďarska.

 3. Martin Zdrazil napsal:

  Musim rici, ze madarske klobasy jsou samozrejme vynikajici, ale uz se tesim na ty klobasy z ruznych zimnich stadionu. A protoze jsem tim padem vypraskal letosni dovolenou, tak uz budeme az do konce sezony sekat latinu. Mimochodem, kdo byl ten nahradni golman? Blahpopreji k pochvale!

 4. Bača napsal:

  Martin Kaplan