Olomoucký kraj na turnajích VTM v kategoriích 03, 04 dál “válcuje” soupeře

Mohlo by se vám líbit...

3 komentáře

 1. číža napsal:

  rozdíl ve VTM a HT se podle mě těžko posuzuje, na jednu stranu by ve VTM mělo být víc šikovných hráčů (logicky, protože jde o výběr z více týmů než jak u vás ze dvou), na druhou stranu asi u HT přece jen hraje roli to, že jsou týmy více sehrané a hlavně soudržné, mají své trenéry co s nimi pracují, lepší partu atd… Ale možná kdybychom hráli v sobotu miniturnaj i s Přerovákama a místo Pardubičáků byla třeba Jižní Morava, tak si troufnu říct, že pokud by hrály všechny kraje na tři lajny, tak by to úroveň HT převýšilo (ač jsem nikdy žádný zápas neviděl). Je to zvláštní, ono ani na tryoutu k Zachovi to nebyla žádná přehlídka ty “zápasy”.. hlavně by se to podle mě mělo mastit celý den – turnaje čtyř každý s každým a o vánocích a po sezoně sedm krajů ve dvou městech se dvěma halama každý s každým na celý víkend.

 2. Bača napsal:

  To je teorie, která v tomto případě neplatí. HT je aktuálně o level výš. Uvidí se časem. Jak se podaří trenérům VTM s hráči a týmem pracovat.

 3. Pavel Drinovsky napsal:

  Ahoj Baco,
  Rad oponují a vedu diskuze s kýmkoli a vlastně i ocemkoliv. Ale v tomto případě není proste o čem!!!! Toto jsou skutečnosti a fakta a kdo to zpochybňuje ublizuje hokeji, hráčům a to vše většinou s ohledem na svůj osobní prospěch!!!! A co je nejdůležitější…..
  Říkám to konstantě a porad ale ted zase o něco jasněji protoze tady v Michigenu a Detroitu to je vidět na každém kroku!!!!
  Jak v tréninku tak v turnajích!!!!
  Brzy na hokeji na vydanou
  .pd.
  DRW