2008-ky na konci sezóny válcují všechno, co jim přijde do cesty!!!

Mohlo by se vám líbit...

5 komentářů

 1. Svatava Karafiátová napsal:

  Zdravím, myslím si, že v úvodním komentáři mělo zaznít především poděkování trenérům 08 a 09 – tr. Žovincovi, Motlíčkovi, panu Smolíkovi a spol za výrazný pokrok dětí v této sezoně. Vždycky je co zlepšovat, ale na druhou stranu je v ročníku 08 12 dětí a což je na uničovské poměry hodně. Že se parta drží a vládne pozitivní klima i mezi rodiči je především práce trenérů. Prostě hokej nás baví a doufejme že to tak zůstane !
  Hokej je v podání našeho ročníku kolektivní hra, kde čím dál více hráčů získává nadstandardní úroveň, což se výrazně projevuje na zápasech s kvalitními soupeři i na úrovni tréninků.

 2. Martin napsal:

  v 7,8 letech dělat závěry z vyhraného turnaje? A předčasná specialializace ti neříká nic ´trenére´?Počkejme si do 15-ti let, jací budou ti tvoji hoši talenti. Takových trenérů jako seš ty jsou plné stadiony a a konečný výsledek = jedno velký guwno. Největší problém současnýho hokeje = amatéři u těch nejmenších.

 3. rodic08 napsal:

  Martine, příště než “vpustíte” do světa svůj komentář, bylo by dobré se nad ním také zamyslet, aby dával smysl k danému článku a možná by také neuškodilo napsat i příjmení, ať víme, koho tak moc “nadzvednou” ze židle takovéto články malého hokejového klubu určené spíše pro povzbuzení těchto malých kluků než dle Vás k nějakým závěrům do hodně vzdálené budoucnosti, o které tady nikdo samozřejmě ani nemluví!

 4. Bača napsal:

  Martin, povidej mi, že 10 ledů v tydnu je moc. V 8 rokoch.

 5. Martin Dvorník napsal:

  Pro Martin nikdy se moc nevyjadřuju k těmto diskuzím, ale tohle mě dost namíchlo. Proč neudělat závěr z turnaje a pochvalit práci kluků a trenérů? K předčasné speciallizaci jak si můžete dovolit tvrdit takové nesmysly když ani jednoho kluka z týmu evidentně nemůžete znát většina těchto kluků ještě dělá atletiku, florbal, fotbal apod. tak co o tom víte? takže jaká specializace? Jak můžete tvrdit, že je jsou stadiony techto trenérů plné když to není pravda. U spousty klubu fungují pouze rodiče, kteří to dělají z dobré vůle tak co o tom víte? To , že evidentně nevíte jakou práci trenéři v Uničově pro děti dělají svědčí o všem. Vetšina trenérů v Uničově ten hokej hrála 20 let a je uplně jedno na jaké úrovni, ale na práci s dětmi nepotřebujete ani vysokou hokejovou, jde hlavně o to, aby ty děti tam chodily se zájmem a bavilo je to. A k amaterismu o kterém tady mluvíte všichni trenéři v Uničově jsou certifikovaní hokejovým svazem a věnují hokeji v Uničově svůj volný čas takže o čem tady píšete?