Cashback karta pro Orlíky

Mohlo by se vám líbit...

1 Odpověď

 1. Adriana napsal:

  HC Orlíci Uničov se po vzoru velkých sportovních evropských klubů jako je Slavia, Slovan, Rapid, Legia, Lechia a dalších, rozhodli zapojit do společenství Lyoness. Prostřednictvím cashback karty každý její držitel bude moci zakoupit zboží nebo služby u všech obchodních partnerů Lyoness (cca 2300 v ČR) a také po celém světě se slevami a zároveň má příležitost podílet se na spolufinancování oblíbeného klubu. U více než 54.000 Partnerských společností s celkem 300.000 Cashback Points, u kterých nakoupíte nebo můžete využít služby, dostanete za každý nákup peníze zpět. Nezáleží na tom, zda nakoupíte s Cashback Card nebo nakoupíte online – až 5% z vašeho nákupního obratu vám bude připsáno k dobru jako Cashback! Jakmile nasbíráte 320 CZK, Cashback Vám bude převeden na Vaše bankovní konto. Tak jednoduše dostanete za nakupování peníze zpět – pokaždé, když s námi nakoupíte! Kolik jste již nasbírali Cashback, vidíte vždy aktuálně ve vašem profilu. Staň se i Ty bezplatně sponzorem HC Orlíci Uničov a to tak, že si necháš vystavit vlastní věrnostní kartičku Lyoness.

  Co je Lyoness a jak to celé funguje?

  Lyoness je největší nákupní společenství na světě. Společnost zdarma registruje zákazníky, pro které sjednává hromadnou slevu u různých obchodníků. Obchodníci pro změnu nemusí platit peníze za reklamu a raději dají slevu přímo zákazníkům.

  Tři základní výhody pro fanoušky/zákazníky:

  1. Cashback – peníze zpět z každého nákupu – dle smluv obchodníků od 1% do 5%

  2. ShopingPoints – nákupní body, které si směníte za peníze u obchodníků Lyoness

  3. Přímý a nepřímý přátelský bonus 0,5% a 0,5% za doporučení.

  Při Vaší bezplatné registraci pod HC Orlíci Uničov podpoříte klub právě tak, že budete vyhledávat obchodníky Lyoness, kde se při nákupu prokážete věrnostní kartou a automaticky tak dostanete své výhody a i klub dostane 1% z vašeho nákupu.

  Z každého prodeje obchodník navíc odvádí část peněz na dvě celosvětové nadace Child & Family Foundation a Greenfinity.

  Tak trochu marketingu ať víte o co se jedná.
  Neváhejte mě kontaktovat a podpořit naše deti.